Komplet medali z Festiwalu Sztafet

KOMPLET MEDALI NA WOJEWÓDZTWIE W SZTAFETACH

W ubiegłym tygodniu odbył się wojewódzki Festiwal Sztafet. Nasza szkołę reprezentowało sześć sztafet - cztery żeńskie i dwie męskie.
Dziewczęta z rocznika 2010 i młodsze w składzie: Amelia Łazińska, Gabriela Glegoła, Kamila Górecka, Lena Radlińska i Antonina Seroka odniosły spektakularny sukces w sztafecie 4x100m i zdobyły ZŁOTY MEDAL.
Nie mniejszy sukces i srebrny medal wywalczyła sztafeta szwedzka z rocznika 2010 i młodsze w składzie: Julia Stępień, Julia Kozak, Kamila Górecka i Amelia Łazińska.
W kategorii Igrzyska Młodzieży rocznik 2008-2009 zarówno w sztafecie 4x100 jak i w sztafecie Olimpijskiej dziewczęta zdobyły brązowe medale. Skład obu sztafet: Julia Wójcik, Natasza i Emilia Stalęga, Karina Surowiecka, Karina Bartnik, Katarzyna Warowna i Wiktoria Michałek.
Sztafety chłopców młodszych po bardzo wyrównanej walce zajęły ostatecznie wysokie IV miejsce. Skład: Marczewski Oliwier, Turek Igor, Nowak Jakub, Piaseczny Michał, Szkoda Szymon, Bochenkiewicz Szymon.
Wszystkim wspaniałym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!