ODKRYLIŚMY TALENTY

IMG_6531.jpg

16 czerwca na szkolnym patio w nowej aranżacji scenicznej odbył się II Letni Koncert Muzyczny – Odkrywamy talenty. Po powitaniu przez panią Dyrektor Monikę Mocarską uczestników, koncert w swojej debiutanckiej roli poprowadzili uczniowie z klasy 4c – Zosia Stefaniak i Kajetan Terlecki. Występom towarzyszyła wspaniała atmosfera, którą tworzyli uczniowie naszej szkoły.  Zaprezentowane układy taneczne, utwory wokalne i muzyczne były głośno oklaskiwane przez widownię, porywały do tańca i włączania się do śpiewu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom, którzy zaszczycili nas swoimi występami. Gratulujemy im zapału i trzymamy kciuki za ich przyszłe sukcesy artystyczne. Niewątpliwie mamy w naszej szkole wiele talentów, a kolejne będziemy odkrywać za rok.

Lista tegorocznych wykonawców:

2a - Gabriela Durska

3c – Nikola Kudan

3a - Magdalena Kowalik

3c – Alicja Złotnicka

4c- Antoni Jabłoński, Magdalena Sokołowska, Piotr Morawski, Hania Kwit, Stanisław Kowalski, Antonina Pochwatka, Nadia Tyńska, Kacper Wiercioch, Kacper Jankowski,

4b- Tymon Janisz,

4d - Michalina Mizio