Pożegnanie klas ósmych

zdjęcie główne 1.png

Kolejny rok szkolny za nami.
Koniec lekcji, klasówek i prac domowych - rok szkolny 2022/2023 zakończony!

23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas IV – VIII, podczas którego nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły przez ósmoklasistów kolegom z młodszych klas.

Tego dnia uczniowie klasy 7a pożegnali swoje koleżanki i kolegów z klas VIII. W programie artystycznym zaprezentowali żartobliwe wspomnienia dotyczące starszych kolegów.

Pożegnania są zawsze trudne, zwłaszcza gdy żegnają się ludzie, którzy przez osiem lat tworzyli jedną wielką szkolną rodzinę. Wspólnie przeżywaliśmy chwile sukcesów, słabości, porażek. Coś się kończy, aby mogło zacząć się coś innego.

Kochani Absolwenci!

Czekają na Was nowe wyzwania i dorosły świat. Uczcie się dokonywać mądrych wyborów, które pozwolą Wam spełniać marzenia.

Nowe wyzwania w życiu każdego człowieka dużego czy małego wywołują obawy i strach, ale jak mówił Mały Książę: "strach trzeba oswoić i zaprzyjaźnić się z nim". Zatem życzymy Wam, abyście oswajali swoich nowych nauczycieli, nowych przyjaciół i nowe sytuacje.

Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji, a przede wszystkim
słonecznych chwil i mile spędzonych wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.