Dzień Chłopaka w 8b

1 główne.jpg

Z okazji Dnia Chłopaka 8b spędziła całą noc w szkole.

Szkoła to nasz drugi dom! Tu się rozwijamy, uczymy się, nawiązujemy przyjaźnie, jemy, tańczymy, śpiewamy, a nawet śpimy! Uczniowie 8b potwierdzili, że to jest możliwe. Z 30. września na 01. października w sali 303 było wesoło. Nie zabrakło śpiewów, tańców, gier zespołowych, quizów tematycznych i dobrego jedzenie. W pracowni kulinarnej wyposażonej w ramach programu Laboratoria Przyszłości zostały zorganizowane warsztaty kulinarne. Uczyliśmy się obsługi podstawowych sprzętów AGD, testowaliśmy różne przepisy kulinarne, w wyniku czego powstały znakomite desery: tiramisu i owocowe koszyczki z kajmakiem.  Jedyne, czego zabrakło, to snu. Noc mogła by być dłuższa! Natomiast mamy pomysły na nowe aktywności i imprezy klasowe.

Hanna Bilotserkovets