III edycja konkursu Liga Sprawiedliwości

konkurs MS.jpg

Uczniowie naszej szkoły Marta Janiszek, Natalia Mazurak i Kamil Gałązka z klasy 8b brali udział w zmaganiach III edycji konkursu „Liga Sprawiedliwości” organizowanym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Celem konkursu jest zwiększenie świadomości młodzieży w zakresie edukacji prawnej, kształtowanie ich postaw obywatelskich i zaangażowania w życie społeczne, a także aktywizacja młodzieży w zakresie edukacji prawnej na poziomie lokalnym. Poza walorem typowo edukacyjnym konkurs daje uczestnikom możliwość wzięcia udziału w świetnej rozgrywce polegającej na rywalizacji zgłoszonych przez szkoły drużyn.

Wspomniana drużyna walczyła w Lidze Szkół Podstawowych, w ramach której co tydzień rozwiązywali zadania opublikowane na stronie Konkursu w formie i w czasie wskazanym przez Organizatora osiągając wysokie wyniki. Serdecznie gratulujemy zaangażowania, kreatywności i wytrwałości,  i życzymy aby podejmowane w przyszłości wyzwania przybliżały do sukcesów zawodowych i osobistych :-)

Opiekunem uczniów w konkursie była p. Ilona Wrótniak-Terlecka