Wycieczka do Warszawy klas 8!

1 tytułowe.jpg

14 grudnia uczniowie klas 8 odwiedzili świąteczną Warszawę. Pierwszym przystankiem był Dom Zagadek - to miejsce na świetną zabawę oraz sposób na kreatywne i rozwijające spędzenie czasu z dala od telefonów i Internetu. Uczniowie spotkali na swojej drodze szereg zagadek, których rozwiązanie wymagało od nich zarówno współpracy, jak i podejmowania decyzji na podstawie wskazówek. Każdy zespół osiągnął cel – na czas wydostał się z pokoju! Ale głównym celem wycieczki był spektakl „Romeo i Julia” w teatrze Studio Buffo. To pierwszy na świecie i jedyny w Polsce wodny musical 3D! Podziwialiśmy trójwymiarową rzeczywistość, wielkoformatowe ekrany, latające motory, strugi deszczu na scenie, młodzieńczy zapał artystów i zapierającą dech w piersiach muzykę. Żeby zobaczyć więcej, trzeba wybrać się do teatru. Gorąco polecamy! Wieczór spędziliśmy na Jarmarku Bożonarodzeniowym wśród straganów pełnych rękodzieła, wyrobów artystycznych, rzemiosła, kulinarnych przysmaków i aromatycznych ciepłych napojów. Jeżeli szukacie świąteczną atmosferę, znajdziecie ją w samym sercu Warszawy!