Bal ósmoklasistów

1. tytułowa.jpg

13 kwietnia przed godziną 16.00 na korytarzach naszej szkoły można było dostrzec jedynie dostojne panie i eleganckich panów. To tego dnia po raz pierwszy odbył się bal ósmoklasistów. Uroczystość rozpoczęła się częścią oficjalną, w czasie której uczniowie zatańczyli przepięknego poloneza. Dumnym i rytmicznym krokiem przemierzali salę balową. Nie obyło się bez łez wzruszenia ze strony rodziców. Następnie głos zabrała pani dyrektor Monika Mocarska, która pogratulowała występu, a także podziękowała paniom Hannie Bilotserkovets oraz Karolinie Tyburcy-Szlendak za przygotowanie młodzieży do chodzonego.

Następnie przyszedł czas na część mniej oficjalną, w czasie której można było obejrzeć multimedialne prezentacje stworzone przez przedstawicieli uczniów każdej z klas. Była to bardzo emocjonująca część wieczoru. Następnie mogliśmy podziwiać taneczny występ Marty Janiszek oraz Antoniny Wawer. Dopełnieniem tej części był niezwykle przejmujący muzyczny popis Marty Podsiadłej.

W dalszej części wieczoru młodzież oddała się tanecznemu szaleństwu. Aby nikomu nie zabrakło sił na parkiecie, rodzice zadbali o poczęstunek. Chętni mogli skorzystać również z fotobudki i uwiecznić zabawne charakteryzacje, które ochoczo tworzyli.

Trudu organizacji tego wydarzenia podjęli się rodzice przyszłych absolwentów. Choć nie było to zadanie łatwe, z uwagi na liczbę uczestników, wszystko przebiegło zgodnie z planem. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że to wydarzenie stanie się tradycją naszej szkoły.