Dzielni recytatorzy

zdjęcie główne.jpeg

19 kwietnia 2023r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XVIII Puławskim Turnieju Recytacji, Muzyki i Pieśni Narodowych ,,Witaj Majowa Jutrzenko” organizowanym przez Puławski Ośrodek Kultury „ Dom Chemika”. W konkursowej, recytatorskiej rywalizacji zmierzyło się 79 uczestników w różnym przedziale wiekowym. Recytatorzy zaprezentowali ciekawe interpretacje wierszy Aleksandra Fredry, Włodzimierza Przerwy – Tetmajera, Wisławy Szymborskiej. Młodzi uczestnicy przekonali publiczność i Jury o tym, że o miłości, prawdzie, pokoju i integracji najlepiej mówić pięknym językiem poezji.

Brawo Izabela Gogacz, Filip Długosz, Hlib Tolpyho, Maja Koper, Zofia Sieradzka, Alicja Hemperek, Hanna Kwit, Leonard Junko, Jan Zawierta.

Trzymamy za Was kciuki!:)