Kiermasz Wielkanocny

zdjęcie główne.jpg

W dniach 03-04 kwietnia (poniedziałek-wtorek) w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny. Kupujący mięli ogromny wybór najróżniejszych słodkości oraz stroików. Ogromne podziękowania należą się dzieciom i rodzicom, którzy zaangażowali się w kiermasz i przygotowali te wszystkie cieszące oczy i brzuszki słodkości i przepiękne świąteczne ozdoby. Cel kiermaszu był szczytny, pomoc puławskiej Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt - Przyjazna Łapa. Udało nam się dzięki Waszej pomocy zebrać zawrotną kwotę 4285,43 zł!!! Przepięknie dziękujemy!!! Część tych pieniędzy zostanie przekazana na nagrody w konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. Bez pomocy pani Doroty Leonienko i Justyny Strus nie udałoby się zabrać tak ogromnej kwoty. Ślicznie paniom dziękujemy. Pozostała część funduszy zebranych podczas kiermaszu trafi do fundacji od razu po świętach. O tym też poinformujemy Was na naszej stronie. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w kiermasz. Bez Waszej pomocy to by się nie udało!

Przy okazji życzymy Wesołych Świąt i Mokrego Dyngusa!

Wesołego Alleluja!