Konferencja „Być na czasie-czas na TIK!”

plakat konferencja.png

Szkoła Podstawowa nr 11, Biblioteka Miejska w Puławach oraz POK „Dom Chemika” zapraszają na konferencję edukacyjną „Być na czasie-czas na TIK!” dla:

• przedstawicieli jednostek odpowiedzialnych za organizację oświaty;
  • dyrektorów szkół i wicedyrektorów;
  • nauczycieli języków obcych i przedmiotów ICT;
  • nauczycieli bibliotekarzy;
  • psychologów, pedagogów szkolnych, koordynatorów projektów,

która odbędzie się w dniu 9 maja 2023 r. w budynku puławskiej Mediateki. Spotkanie w całości realizowane jest w formule stacjonarnej i jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają udział w ciekawym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas konferencji. Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków. Wymagana jest rejestracja, by zapewnić miejsce dla wszystkich zainteresowanych. Rejestracji można dokonać w poniższym linku:

Rejestracja

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym programem Konferencji (w formularzu rejestracyjnym) oraz zachęcamy do śledzenia stron internetowych i profilów społecznościowych organizatorów.