Prelegenci konferencji: Anna Popławska

1 Anna Popławska.png

Zapraszamy na nadchodzącą konferencję edukacyjną Być na czasie- czas na TIK!

Mamy przyjemność przedstawić wspaniałych prelegentów, którzy wiedzą, jak zainspirować, motywować i nauczać. Będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc uczestnikom konferencji w ulepszaniu swojego podejścia do nauczania.

Nasi prelegenci to prawdziwi liderzy w dziedzinie edukacji, którzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne doświadczenie. Ich wykłady i warsztaty z pewnością dostarczą uczestnikom konferencji wiedzy i narzędzi, których potrzebujemy, aby skutecznie nauczać w dzisiejszym dynamicznym środowisku edukacyjnym.

Do zobaczenia na konferencji!

Pani Anna Popławska

Jestem lektorem języka angielskiego i trenerką nauczycieli języków obcych.

Pasjonuję się nowoczesnymi technologiami w nauczaniu, a jeszcze bardziej - uczeniem innych nauczycieli jak korzystać z innowacyjnych pomysłów, aplikacji i narzędzi.

Specjalizuję się w nauczaniu online i wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w edukacji. Prowadziłam szereg konferencji edukacyjnych, autorskich szkoleń i warsztatów i regularnie występuję na ważnych wydarzeniach szkoleniowych rynku edukacyjnego.

6 grudnia 2016 wraz z Luizą Wójtowicz-Wagą stworzyłam eduNation - w tym momencie największe centrum szkoleniowe dla nauczycieli języków obcych w Polsce. Szkoli się z nami ponad 30 tysięcy nauczycieli.

Rozwijam również globalną sieć nauczycieli języków obcych - Edunation Global, która skupia nauczycieli języków obcych z całego świata.

Od ponad 10 lat moją wielką pasją jest marketing internetowy, szczególnie social media i ich wykorzystanie w promocji usług edukacyjnych. Z tych tematów również często prowadzę szkolenia. Głęboko wierzę, że najlepiej przekaże wiedzę ten, kto posiada nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną.

Prywatnie niesamowicie szczęśliwy i spełniony człowiek. Fanka fitnessu, biegania i chodzenia po pięknych miejscach.

Temat wystąpienia:

Angażuj nowocześnie: nowoczesne metody pracy na lekcji!

Ta sesja jest przeznaczona dla nauczycieli, którzy chcą poznać nowoczesne metody pracy na lekcji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i aplikacji, które mogą pomóc w zwiększeniu zaangażowania i zainteresowania uczniów. Podczas tej sesji uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z różnymi narzędziami i technologiami, które mogą być wykorzystane na lekcji, aby uczniowie byli bardziej zaangażowani w proces nauki.

Podczas mojej sesji zostaną omówione nowoczesne metody nauczania, takie jak gamifikacja, odwrócona klasa czy edukacja kooperatywna, a także narzędzia i aplikacje, które mogą pomóc nauczycielom w wprowadzeniu tych metod na zajęciach. Będzie mowa m. in. o platformach edukacyjnych, programach do tworzenia angażujących treści na lekcje, quizów interaktywnych, gier edukacyjnych, a także o narzędziach do zdalnej edukacji.

Uczestnicy będą mieli okazję samodzielnie przetestować niektóre z tych narzędzi i aplikacji, aby lepiej zrozumieć, jak mogą być one wykorzystane na lekcji, aby każdy mógł poznać różne podejścia i sposoby pracy na lekcji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Celem mojej sesji jest zainspirowanie nauczycieli do wprowadzenia nowoczesnych metod nauczania i narzędzi na zajęciach, aby zwiększyć zaangażowanie i zainteresowanie uczniów, a także ułatwić proces nauki i poprawić efektywność nauczania. Dodatkowo uczestnicy zdobędą wiedzę o nowoczesnych technologiach i aplikacjach, które mogą pomóc w pracy nauczyciela i uatrakcyjnić proces edukacji.