Prelegenci konferencji: Beata Kryczka-Tarka

Beata.png

Pani Beata Kryczka-Tarka

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 11, nauczyciel języka angielskiego. Trenerka prowadząca szkolenia z zakresu edukacji, wdrażania projektów międzynarodowych oraz szkoleń w oparciu o aktualne potrzeby placówek „szytych na miarę”. Prowadziła warsztaty dla Erasmus+ w Rumunii, Szwecji, Włoszech. Prelegentka i uczestniczka ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji związanych z koordynowaniem projektów Erasmus+.

„Jako anglistka, uwielbiam pracować w międzynarodowych projektach, które pozwalają mi poznawać nowe kultury i ludzi z różnych stron świata. W ciągu ostatnich 20 lat brałam udział w licznych wydarzeniach edukacyjnych, zarówno w Polsce, jak i za granicą, w których miałam okazję pracować z nauczycielami i uczniami z różnych krajów. W ramach tych projektów, nie tylko rozwijałam swoje umiejętności językowe, ale także uczyłam się wiele na temat innych kultur i sposobów myślenia. Dzięki temu zrozumiałam, jak ważne jest posiadanie otwartego umysłu i umiejętności pracy w zespole.

Prywatnie jestem dumną mamą wspaniałej córki, fanką wszelkich sportów wodnych, a od niedawna entuzjastką siłowni."