Prelegenci konferencji: Edyta Borowicz-Czuchryta

Edyta.png

Pani Edyta Borowicz-Czuchryta

Wykładowca w Akademii Nauk Stosowanych w Lublinie oraz Nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Szczekarkowie. Od 2009 roku związana z programem eTwinning. Zrealizowała już kilkadziesiąt projektów, a większość z nich docenionych zostało Krajową i Europejską Odznaką Jakości. Doświadczony ambasador programu eTwinning. Jest też trenerem warsztatów komputerowych. Zdolności dydaktyczne szkoliła na kursie Teaching English to Young Learners na Uniwersytecie Maryland, stypendium Ambasady Amerykańskiej. W 2017 roku została Nauczycielem Języka Angielskiego BAS 2016 w konkursie organizowanym przez British Alumni Society i OUP. Nagrodą był magiczny czas spędzony w szkole Mayfield w Wielkiej Brytanii na wymianie doświadczeń. W 2018 dołączyła do grona Microsoft Innovative Educator Experts. W 2019 roku wygrała udział w Konferencji #EducationExchangeE2 w Sydney. Jej motto: „Nie byłoby nauczycieli, gdyby nie nasi uczniowie. Oni są moją MOTYWACJĄ!!!” W 2021 roku została nagrodzona GLOBAL TEACHER AWARD Przez Fundację AKS w Indiach. Każdego dnia wstaje i idąc do szkoły zastanawia się co może dzisiaj zrobić, żeby być kimś inspirującym dla swoich uczniów. Wierzy w to, że każda szkoła może być jak teatr, w którym wszystko może się zdarzyć.