Prelegenci konferencji: Marcin Wolski

Marcin Wolski katelek.png

Pan Marcin Wolski

Jest informatykiem i przedsiębiorcą, wieloletnim edukatorem zajmującym się nowymi technologiami. Specjalizuje się w kompleksowej wdrożeniach nowych technologii w edukacji oraz realizacji projektów badawczych dotyczących AR i VR. Założył Ośrodek Badawczo-Rozwojowy „Edukacja 3.0”, w którym bada się wykorzystanie nowych technologii w edukacji, w tym wpływ rzeczywistości rozszerzonej na proces nauczania oraz prowadzone, badania eyetrackingowe obejmujące AR i VR oraz tworzone są aplikacje wykorzystujące te technologie w edukacji i kulturze. Posiada wieloletnie doświadczenie w edukacji dzieci i dorosłych, w tym nauczycieli i seniorów w zakresie TIK. Od kilku lat zajmuję się wdrażaniem nowych technologii w placówkach edukacyjnych. Wykładał na Uniwersytecie Dziecięcym UMCS, trenował umiejętności cyfrowe w ramach projektów dla „Przestrzeń from Facebook” i „Microsoft Digital Life”, koordynował projekty młodzieżowe, także jako instruktor ZHP, organizował gry terenowe i inne wydarzenia edukacyjno-rozrywkowe.