Prelegenci konferencji: Nauczycielki z Czech

dziewczyny 1.png

Pani Izabela Jachnicka

Jestem dyplomowanym nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z 5 letnią praktyką w szkole, dwuletnią praktyką w świetlicy szkolnej. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie na Wydziale Sztuki i Edukacji.

Pracuję w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza z polskim Językiem Nauczania w Jabłonkowie. Obecnie jestem wychowawczynią klasy 5. W pracy z dziećmi jestem otwarta na indywidualne zdolności i kreatywność uczniów.

Interesuję się muzyką ludową, kulturą regionalną. Lubię gry planszowe oraz podróże, które mi dają dużą satysfakcję w życiu.

Pani Urszula Szturc

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, kierunek Edukacja Wczesnoszkolna, od roku 1999 pracuję jako nauczycielka w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza z Polskim Językiem Nauczania w Jabłonkowie (Czechy). Obecnie jestem wychowawczynią klasy 5.

W pracy z dziećmi lubię nowe wyzwania, motywację czerpię z radości i sukcesów swoich uczniów. Poprzez czytelnictwo staram się uczyć myślenia krytycznego i wspierać zainteresowania dzieci. Lubię sport, wycieczki z rodziną oraz robótki ręczne.