Uroczystości Miejskie z okazji DEN

KF i IN.jpg

W dniu 17 października 2022 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich odbyła się się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody Prezydenta Miasta Puławy nauczycielom szkół i przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Miasto Puławy. Ponadto, wręczone zostały listy gratulacyjne nauczycielom dyplomowanym oraz stypendia „Sybilla Naukowa" dla uczniów.

Miło poinformować, że nagrodą Prezydenta Miasta Puławy zostali uhonorowani nauczyciele naszej szkoły: p. Iwona Niedopytalska i p. Krzysztof Kitka.

Stypendium „Sybilla Naukowa” zostało wręczone:

Szymonowi Lassakowi z klasy 8c, który w ub. roku szkolnym uzyskał oceny celujące ze wszystkich zajęć (14) oraz był laureatem w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Informatycznym InstaLogik.

Michałowi Drozdowi z klasy 8d, laureatowi kuratoryjnego konkursu geograficznego, którego opiekunem był p. Marcin Kika.

Tego dnia, kilka godzin wcześniej, z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymał p. Zbigniew Dors.

Gratulujemy!

obie fotografie z zasobów UM Puławy