4a i 4d na Farmie Iluzji

wycieczka4ad.jpg

5 czerwca z okazji Dnia Dziecka klasy 4a i 4d wybrały się na wycieczkę do Farmy Iluzji. W tym Parku Edukacji i Rozrywki uczniowie mogli się bawić, ale też uczyć i dociekać. Na początku pod bacznym okiem przewodnika skorzystali bez kolejki z najciekawszych atrakcji lunaparku. W czasie wolnym najwięcej wrażeń wywołały Labirynt luster i Tunel zapomnienia. Wiele emocji, nawet wywołujących strach wzbudził u uczniów Grobowiec Faraona i Kopalnia złota. Dzieci mogły tam obcować z różnymi iluzyjnymi eksponatami: Magiczny domek, Lewitujący kran, Studnia nieskończoności. Zjeżdżali na linie, pływali na tratwie, bawili się na polu dmuchawców i na drewnianym placu zabaw. Na zakończenie pobytu na Farmie każdy zakupił sobie pamiątki.

Po przyjeździe do Puław przed powrotem do domu wszyscy ze smakiem zjedli posiłki w McDonald ‘s. Z pewnością każdy będzie miło wspominał ten dzień.