Nagrody sportowe Starosty Puławskiego

20240607_190642.jpg

W czwartek 6 czerwca br. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego odbyła się uroczystość wręczenia nagród za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu, osiągnięte w minionym roku. Jesteśmy dumni, że nasza szkoła wyróżniła się w rywalizacji sportowej.

W współzawodnictwie sportowym Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2022/2023 w kategorii Igrzyska Dzieci nasza szkoła zajęła I miejsce.

Nie inaczej było we współzawodnictwie sportowym Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2022/2023 w kategorii  Igrzyska Młodzieży Szkolnej, gdzie również zajęliśmy I miejsce.

To już drugi rok z rzędu, a sukces zawdzięczamy naszym uczniom, którzy wywalczyli te laury w sportowej rywalizacji, za co serdecznie dziękujemy oraz nauczycielom wychowania fizycznego, którzy przygotowywali uczniów, byli opiekunami i wsparciem podczas zawodów.

Serdeczne gratulacje!