Dzień 3 Erasmus+

zdjęcie główne.jpg

Dzień trzeci projektu Erasmus+ rozpoczęliśmy kiermaszem świątecznym, w trakcie którego mogliśmy realizować naczelną ideę mobilność w Polsce, czyli "smart shopping". Następnie mieliśmy okazję integrować się podczas ekscytujących konkurencji sportowych oraz uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego poświęconych zrównoważonemu rozwojowi. Posileni obiadem w szkolnej stołówce kontynuowaliśmy integrację ubierając wspólnie choinkę na hallu szkoły. Nasz dzień zwieńczyły zajęcia, których celem było bliższe poznanie się przez taniec i muzykę. W rytmach greckiej Zorby, belgijki i włoskiej muzyki spędziliśmy wyśmienicie czas. Mikołajkową niespodzianką dla wszystkich było wyjście na kręgle i pizzę do klubu Lawa. Nasi opiekunowie w międzyczasie obserwowali lekcję otwartą z języka angielskiego, mieli owocne spotkanie dotyczące projektu Presta Shop, a także zwiedzali Zespół Pałacowo-Parkowy w Puławach.

Wyjątkowym momentem mobilności było spotkanie wigilijne z Prezydentem Miasta Pawłem Majem, wiceprzewodniczącym Rady Miasta Puławy - panem Pawłem Matrasem, radnym Miasta Puławy - panem Ignacym Czeżykiem oraz kierownikiem Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych panią Agnieszką Zamojską.