KLASA BEZ RETUSZU – rozstrzygnięcie konkursu

1d.jpg

W ramach „Akcji Rewelacji” wychowawcy wraz z uczniami wzięli udział w konkursie fotograficznym „Klasa bez retuszu”, którego cel było wykonanie klasowego zdjęcia na terenie naszej szkoły, które będzie nawiązywało do dbałości i znaczenia relacji w społeczności klasowej. W konkursie udział wzięło 31 oddziałów.

Głosami ośmioosobowej komisji wymienione klasy otrzymały nagrody ufundowane przez Pizzerię Remiza w Puławach. Nagrodami dla klas 0-3 jest 2-godzinny pobyt w Sali zabaw Fun Club, a dla klas 4-8 vouchery na pizzę. Zdjęcia oddziału 0a oraz klas 1e, 2c, 3b, 4a, 4c, 5c to te, które najbardziej ujęły jury. Dziękujemy sponsorowi nagród i wszystkim klasom za zaangażowanie i kreatywność. Zapraszamy do obejrzenia galerii konkursowej.

Ilona Wrótniak-Terlecka, Beata Szaruga