Serce za Odwagę

sercezaodwage.jpg

Drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice,

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w naszą szkolną akcję "Serce za Odwagę". Razem stworzyliśmy wyjątkowe kartki świąteczne, pełne ciepła i serca, dedykowane naszym bohaterskim weteranom wojennym.

Wasza kreatywność i zaangażowanie przerosły nasze oczekiwania. Zbierając te małe dzieła sztuki, daliście wyraz szacunku i wdzięczności dla tych, którzy poświęcili wiele dla naszego bezpieczeństwa. Wasza solidarność jest jak gwiazda, która rozświetla ciemność, przynosząc ukojenie sercom weteranów w okresie świątecznym.

Wierzymy, że każda kartka, wypełniona Waszymi życzeniami i rysunkami, przyniesie uśmiech na twarze tych, którzy służyli naszemu krajowi. Dzięki Wam, nasza społeczność szkolna staje się silniejsza, bardziej zjednoczona i gotowa do dzielenia się miłością wokół nas.

Niech akcja "Serce za Odwagę" będzie jednym z jasnych punktów tego okresu, przypominając nam, jak ważne jest dzielenie się dobrem i pamięcią wśród naszej społeczności.