Udział w projekcie „Rękawice Życzliwości”

zdjęcie główne.jpg

W listopadzie i grudniu klasa 2a,  we współpracy z kilkoma szkołami z Polski i Litwy, bierze udział w projekcie Twinning „Rękawice Życzliwości”. Celem projektu jest promowanie życzliwości i pozytywnych relacji pomiędzy uczniami, a także rozwijanie współpracy pomiędzy szkołami w ramach projektu eTwinning. Dotychczas uczniowie wykonali wiele inspirujących działań: m.in. współtworzyli logo projektu, wykonali plakaty prezentujące sposoby na dobre samopoczucie w szkole. Przez jeden listopadowy tydzień uczniowie byli dla siebie Dobrymi Duszkami: podrzucali sobie laurki, pisali miłe liściki, opiekowali się sobą nawzajem, nie zdradzając swojej tożsamości. Dzieci uczestniczyły także w spotkaniu online z kolegami z innych szkół biorących udział w projekcie, podczas którego zaśpiewały wspólnie piosenkę i rozmawiały o pozytywnych i negatywnych zachowaniach wobec innych.