Zabawa Andrzejkowa

andrzejki.png
Drodzy Uczniowie klas 4-8

Po niesamowitym wieczorze pełnym śmiechu i wspólnej zabawy, chcemy podzielić się z Wami kilkoma niezapomnianymi chwilami z naszej andrzejkowej zabawy!
Taneczne Szaleństwo: Wasze tańce rozgrzały parkiet! Energia, którą wszyscy przynieśliście, sprawiła, że to był niezapomniany moment!
Mam Talent:
W trakcie naszej andrzejkowej zabawy wszyscy mogli podziwiać niezwykłe talenty naszych uczniów w ramach specjalnej edycji "Mam Talent"!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dzielenie się swoimi talentami i tworzenie niezapomnianego klimatu podczas andrzejkowej edycji "Mam Talent"! To było niesamowite widowisko!
Dziękujemy Wam wszystkim za udział w tym magicznym wieczorze! Mamy nadzieję, że andrzejkowa zabawa była dla Was równie wyjątkowa. Do zobaczenia na kolejnych szkolnych wydarzeniach!

Pamiętajcie o tym niezwykłym wieczorze – to wy, uczniowie, sprawiliście, że stał się niezapomniany!