Młodzieżowe Forum Nowych Technologii

zdjęcie główne.jpg
Dnia 27 listopada 2023r. uczniowie klasy 8a uczestniczyli w Młodzieżowym Forum Nowych Technologii . Wydarzenie zostało zorganizowane przez Instytut Rozwoju Samorządu Terytorialnego Województwa Lubelskiego i Gminę Ryki. Podczas Forum młodzież z naszej szkoły wzięła udział w podpisaniu listu intencyjnego samorządów terytorialnych z obszaru województwa lubelskiego dotyczącego promowania innowacyjnej edukacji w szkołach. W programie Forum znajdowały się panele dyskusyjne, konkursy oraz debata oksfordzka pt. "Cyberprzestrzeń - nieograniczone możliwości czy pole do nadużyć? Dużą popularnością wśród uczniów cieszyły się Laboratoria Przyszłości oraz strefa wystawiennicza, w której bogatą ofertę prezentowały Parki Naukowo - Technologiczne.
Zapraszamy do obejrzenia galerii.