Poznajemy sporty świata - BADMINTON

IMG_4055.jpg

Dnia 14.11.2023 r. odbyły się warsztaty badmintona dla wszystkich klas 4 oraz klasy 1e - klasy sportowej. Warsztaty odbyły się w ramach projektu "Poznajemy sporty świata", który został dofinansowany z programu Mikrogranty Sportowe. Głównym celem projektu jest zapoznanie dzieci z różnymi (mniej popularnymi) dyscyplinami sportu. Zajęcia z zakresu badmintona przeprowadzili trenerzy, którzy na co dzień szkolą dzieci w ramach Uczniowskiego Klubu Sportowego BADMINTON Puławy. Podczas warsztatów dzieci poznały podstawowe odbicia badmintonowe, miały możliwość korzystać z profesjonalnego sprzętu, a także obejrzeć prawdziwy mecz badmintonowy. Mamy nadzieję, że zajęcia zaszczepią w niektórych dzieciach chęć uprawiania tej dyscypliny sportowej.