prowadzący.JPG

Czwartek 16 listopada na długo pozostanie w pamięci tegorocznych pierwszoklasistów oraz ich rodziców i nauczycieli. W tym dniu najmłodsi uczniowie naszej szkoły przeżywali uroczystość ślubowania. Po barwnej części artystycznej, bogatej w tematyczne piosenki przeplatane opowieściami o życiu szkolnym pierwszaków nastąpił uroczysty moment złożenia ślubowania. Pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swoim zachowaniem, nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po symbolicznym pasowaniu na ucznia, każdy otrzymał drobny upominek z życzeniami wielu sukcesów na tak ważnej drodze w ich życiu. Dumni rodzice, dziadkowie, nauczyciele i społeczność szkolna nie szczędzili braw. Po uroczystości wszyscy udali się do swoich sal na słodki poczęstunek. Był to dzień pełen radości i wzruszeń.

Powodzenia pierwszaki!