Zawody pływackie

Pływanie.jpg
W dniach 17 i 24 listopada br. odbyły się coroczne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w pływaniu w etapie powiatowym i rejonowym. Jak zwykle nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze, a o to wyniki:
Igrzyska Dzieci klasy 4-6
II miejsce w powiecie i rejonie w sztafecie 6x25 m stylem dowolnym dziewcząt w składzie: Daria Musiatowicz, Nikola Jeżyna, Julia Bogusz, Yana Ivashkevich, Lena Filipek, Wiktoria Kwit, Matylda Piekoś, Anna Skoczek.
III miejsce w powiecie w sztafecie 6x25 m stylem dowolnym chłopców w składzie: Filip Wołoszyn, Nikodem Koter, Maciek Lewkowicz, Antoni Próchniak, Wojciech Oleśkiewicz, Marcel Suszek.
II miejsce 50 m stylem grzbietowym Lena Filipek w powiecie i rejonie.
II miejsce 50 m stylem dowolnym Daria Musiatowicz w powiecie.
II miejsce 50 m stylem grzbietowym Antoni Próchniak w powiecie i III w rejonie.
III miejsce 50 m stylem dowolnym Filip Wołoszyn w powiecie i IV w rejonie.
Igrzyska Młodzieży klasy 7-8
II miejsce w powiecie i rejonie sztafecie 6x25 m stylem dowolnym dziewcząt w składzie: Kamila Górecka, Amelia Łazińska, Maja Cwajda, Julia Kozak, Albina Koshova, Oliwia Musiatowicz, Gabriela Glegoła, Julia Stępień.
I miejsce w powiecie i II miejsce w rejonie w sztafecie 6x25 m stylem dowolnym chłopców w składzie: Aleks Iwan, Krzysztof Kacperczyk, Damian Panecki, Tymon Klamann, Kuba Rutkowski, Krzysztof Goluch, Alana Niemczuk, Szymon Moskal.
I miejsce 50 m stylem grzbietowym Krzysztof Kacperczyk w powiecie i rejonie.
II miejsce 50 m stylem dowolnym Aleks Iwan w powiecie i rejonie.
I miejsce 50 m stylem klasycznym Damian Panecki w powiecie i III w rejonie.
Walczymy jeszcze w finale wojewódzkim 30 listopada br. na pływalni MOSiR w Lublinie.
Wszystkim uczniom GRATULUJEMY!!!