Gorączka Złota PCK wystartowała!

post-FB-lub-Insta2.jpg

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice!

Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do akcji „Gorączka Złota PCK” zorganizowanej przez Polski Czerwony Krzyż.

Celem tej corocznej inicjatywy jest wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci poprzez zbiórkę „złotych” monet o nominałach 1, 2 i 5-groszowych. Środki zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom, dofinansowując między innymi: letni wypoczynek, ciepłe posiłki w szkołach, wyprawki szkolne, a także pomoce naukowe.

Akcja trwać będzie do 24 maja 2024 r., dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich do zaangażowania się i wsparcia naszej szkolnej inicjatywy.

Monety można przynosić do sali 216 lub 206, gdzie znajdziecie specjalnie przygotowane pojemniki na zebrane fundusze.

Dziękujemy za Waszą hojność i współpracę oraz zaangażowanie w pomoc potrzebującym dzieciom!