Mistrzynie Powiatu w mini koszykówce

pobrane.jpeg

Dnia 20 lutego 2024 w Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w mini koszykówce dziewcząt klas 5 i 6. Drużyna naszej szkoły w składzie: Oliwia Mrozek i Anna Skoczek (kl. 5d), Yana Ivashkevich (kl.6a) Gabriela Dalbiak, Lena Krygowska, Weronika Siwiec (kl. 6b), Lena Radlińska 6c, Hanna Błoch, Wiktoria Kwit, Matylda Piekoś, Natalia Szmigiel, Marta Zębek (kl.6d) Michalina Stolarek 6e zajęła I miejsce!

Swój pierwszy mecz dziewczynki wygrały, pokonując SP 1 19:7. W drugim meczu pokonały drużynę SP Końskowola 16:9 i awansowały do finału, gdzie po pięknej grze pokonały drużynę z SP 3 28:4. Zwycięstwo w Puławach pozwoliło dziewczynkom awansować do zawodów rejonowych, które odbyły się 27 lutego w Lubartowie. W tych zawodach nasza drużyna zajęła 4 miejsce. Do drużyny dołączyły: Milla Sieczkowska kl.6b, Malik Zuzanna kl.6c. Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym koszykarkom!