Marszmallow Challange w 4c!

Marshmallow 4c.png

W ramach warsztatów z team buildingu uczniowie klasy 4c zmierzyli się z wyzwaniem Marshmallow Challenge. To zabawa, w której biorą udział ludzie na całym świecie (od przedszkolaków do dyrektorów i seniorów). Ich zadaniem było zbudowanie najwyższej konstrukcji z 20 patyczków spaghetti, 1m taśmy klejącej, 1m sznurka i 1 pianki marshmallow.

Praca w grupach pozwoliła uczniom na rozwijanie umiejętności współpracy, komunikacji i planowania. Zadaniem wymagało kreatywności, logicznego myślenia i precyzyjnego wykonania. Okazało się, że to nie takie proste, jak się wydaje. Ale każdy zespół znalazł swój sposób na wyeksponowanie pianki marszmallow. Uczniowie udowodnili, że wspólnie można osiągnąć wiele, a działanie w grupie może przynieść zaskakujące rezultaty.