Przedszkolaki z wizytą u trzecioklasistów

przedszkolaki.png

Trzecioklasiści doskonale sprawdzili się w roli starszych kolegów i koleżanek dla przedszkolaków, którzy w ostatnim czasie odwiedzili naszą szkołę. Zaopiekowali się nimi jak własnym rodzeństwem. Każdy miał do pary młodszego podopiecznego.

Dzieci z dumą pokazały najważniejsze miejsca w szkole, takie jak: basen, biblioteka, sale gimnastyczne , a także klasy, w których przebywają zerówkowicze. Zachęciły maluchy do nauki, rozwiązując wraz z nimi zadania na tablicy multimedialnej, zaśpiewały piosenki, akompaniując instrumentami zrobionymi z materiałów wtórnych oraz pomogły dzieciom w wykonaniu prac plastycznych związanych z nadchodzącą wiosną.

Wizyta przebiegała w miłej atmosferze i z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych gości.