„Stokrotki” z wizytą w klasie 3e

Stokrotki w 3e.jpg

W dniu 21.02 2023 r. grupa Stokrotek z Miejskiego Przedszkola Nr 3 odwiedziła klasę III e. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć, jak uczą się ich starsi koledzy, usiąść w szkolnych ławkach, wspólnie popracować i przekonać się, jak to jest być uczniem.
Dzieci uczestniczyły w różnorodnych zajęciach specjalnie przygotowanych na tę okazję. Wykazały się dużą wiedzą, rozwiązując „szkolne” zagadki, za które otrzymały słodkie nagrody. Z pomocą starszych kolegów wykonały zakładkę do książki z własnym imieniem, nauczyły się nowej piosenki. Z wielką radością brały udział w zabawach integracyjnych. Ważnym punktem było zwiedzanie szkoły. Dzieci odwiedziły w gabinecie Panią Dyrektor, sekretariat, gabinet lekarski, stołówkę szkolną, świetlicę oraz oddziały przedszkolne. Z zachwytem zwiedzały salę gimnastyczną i szkolny basen. Trzecioklasiści z wielkim zaangażowaniem opiekowali się młodszymi kolegami. Z pewnością będzie im łatwiej przekroczyć próg naszej szkoły już po wakacjach.

Wszystkim Przedszkolakom życzymy samych sukcesów w nowym roku szkolnym.