Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

kafelek.jpg

Dzień Edukacji Narodowej jest bardzo ważnym świętem dla wszystkich pracowników szkoły. Zawsze staramy się o to, by był to dzień wyjątkowy, niepowtarzalny i wesoły, szczególnie dla nauczycieli. W tym roku przygotowaniem obchodów tzw. Dnia Nauczyciela zajęła się klasa 5c wraz z wychowawczynią, panią Anną Ląd. Uczniowie przygotowali niezwykłe i rozśpiewane przedstawienie, w którym wzięli udział nie tylko uczniowie, ale również nauczycielki naszej szkoły – Panie Marzena Piskorska i Anna Ląd wcielające się w role emerytek. Gościnnie wystąpiła też pani Sylwia Karpińska, która porwała do śpiewania wszystkich widzów wykonując utwór pt. „Zielone oczy”. Natomiast młodzież z klasy 8a – Michalina Ryciak i Gabriel Mesiano wykonali piosenki Andrea Bocellego „Vivo per lei” i zespołu Dwa plus Jeden „Chodź, pomaluj mój świat”.

Przedstawienie podobało się wszystkim uczniom i obecnym na nim pracownikom szkoły. Widzowie chętnie włączali się w wykonywanie prezentowanych utworów, a młodzi aktorzy pokazali swoje wielkie możliwości.

Aby uczcić ten niezwykły dzień, uczniowie 5c przygotowali też na tę okazję specjalną gazetkę szkolną (do przejrzenia na stronie naszej szkoły).

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły – życzymy Wam jeszcze raz wszystkiego najlepszego!