XXIII Dzień Papieski w Puławach

kafelek.png

22 października w POK Dom Chemika odbył się uroczysty koncert Gospel kończący XXIII Dzień Papieski w Puławach. Podczas tego koncertu zostały wręczone nagrody laureatom konkursów plastycznego i recytatorskiego, które odbyły się w ramach tegorocznej edycji Dnia Papieskiego. Miło nam poinformować, że wśród grona laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły. W konkursie plastycznym drugą nagrodę zdobył Mateusz Ochal z klasy 2d, Wyróżnienie zdobyli: Małgorzata Wojtczuk, kl. 2d i Oliwier Pielak, kl.2d. Opiekunem wszystkich uczniów jest p. Bożena Krygier.

W konkursie recytatorskim I Nagrodę zdobył Jan Kierasiński z klasy 2d, II Nagrodę wywalczyła Lena Wrótniak także z kl. 2d. Uczniów do konkursu przygotowała p. Bożena Krygier.

Lena Wrótniak.jpg Jan Kierasiński.jpg
 Lena Wrótniak         Jan Kierasiński