Mistrzynie miasta i wicemistrzynie powiatu w mini siatkówce

IMG_4541.JPG

W ubiegłym tygodniu odbywały się rozgrywki międzyszkolne w mini siatkówce dziewcząt dla klas 5-6. Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły zostały MISTRZYNIAMI MIASTA. W rywalizacji pokonały reprezentację ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 5.

Po zwycięstwie na szczeblu miejskim nasze zawodniczki reprezentowały miasto na zawodach powiatowych, które w ubiegły piątek odbyły się w Szkole Podstawowej w Kurowie. Do rywalizacji przystąpiło 4 zespoły: SP 11 Puławy, SP Janowiec, SP Markuszów oraz gospodarz SP Kurów.

Nasz zespół w składzie: Stolarek Michalina, Skomra Maja, Krawczyk Antonina, Sułek Emilia, Maruszak Zuzanna, Oleśkiewicz Magda, Jędrasik Alicja, Piotrowska Izabela, Jeżyna Nikola, Cieniuszek Daria zajęły 2 miejsce!!!

Po niezwykle zaciętym meczu, uczennice naszej szkoły uległy jedynie gospodyniom turnieju w stosunku 2:1.

Serdeczne gratulacje dla zawodniczek!