Moja szkoła ambasadorem w ruchu drogowym

zdjęcie główne.png

W minionym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do projektu edukacyjnego z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego "Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka" zorganizowanego przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego.

W ramach projektu został ogłoszony ogólnopolski konkurs filmowy pt. "Moja szkoła ambasadorem w ruchu drogowym". Kilka klas 0-III zamieniło się w ekipę filmową, której zadaniem było nagrać film o wybranych zasadach bezpieczeństwa na drodze.

Z radością informujemy, że zwycięzką ekipą została klasa 3b, która zdobyła 3 miejsce w kategorii klas 2-3. Oprócz nagród rzeczowych uczniowie zyskali również wiedzę dotyczącą właściwego zachowania się na drodze oraz spróbowali swoich sił przed kamerą, wykazując przy tym duże zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a społeczność szkolną zapraszamy do obejrzenia filmiku i galerii zdjęć.