Warsztaty „Kropkowa Kreatywność” w 4c

dzien_kropki.png

Klasa 4c wzięła udział w niezwykłych warsztatach zorganizowanych z okazji Dnia Kropki! To niezwykłe święto, inspirowane popularną książką "Kropka" autorstwa Petera H. Reynoldsa, skupia uwagę na wyrażaniu siebie przez sztukę i kreatywność.

Jedną z głównych atrakcji warsztatów było eksperymentowanie z techniką ebru, znanej również jako sztuka malowania na wodzie. Dzieci miały okazję stworzyć unikatowe kropki, obserwując, jak farby rozmieszczały się na powierzchni wody, tworząc piękne wzory. Kolejnymi kreatywnymi wyzwaniami było tworzenie trójwymiarowej kompozycji  z bibuły, wyklejanie kropkowych aplikacji oraz wymyślanie nowych wzorków w kropkach. Uczestnicy miały okazję dać upust swojej kreatywności, dodając detale i wzory, które nadawały kropkom niepowtarzalny charakter. Były to naprawdę inspirujące warsztaty, które nie tylko pozwoliły dzieciom na rozwinięcie swojej wyobraźni i zdolności artystycznych, ale także na uczczenie Dnia Kropki w wyjątkowy sposób.

Hanna Bilotserkovets