Zastępstwa

Zastępstwa w dniu 13 czerwca 2024 r. (czwartek)

Hanna Bilotserkovets

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

2

7 c(1) - j.niemiecki, 303

B. Kryczka-Tarka

złączenie grup

3

7 b(1) - j.niemiecki, 303

A. Kantorska

złączenie grup

4

7 b(2) - j.niemiecki, 303

E. Przygoda-Łuka

złączenie grup

5

7 a(1) - j.niemiecki, 303

J. Sadurska

złączenie grup

7

8 a - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

Iwona Chmielewska

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

1

7 c - Uczniowie przychodzą później

 

 

3

5 a - j.polski, 308

A. Ląd

za nieobecny oddział/j.pol

 

Sandra Jasek

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

4

4 a(1) - j.angielski, 310

S. Górecka

złączenie grup

6

5 b - z.kszt.kreat, 319

M. Kuś

biol

 

Ewa Jurkowska

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

6

6 b - plastyka, 305

D. Leonienko

 

7

7 d - plastyka, 305

D. Leonienko

 

 

Krzysztof Kitka

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

5

5 c - biologia, 301

E. Przygoda-Łuka

za nieobecny oddział

6

7 c - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

Małgorzata Kuś

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

4

6 b - biologia, 201

R. Lis

za nieobecny oddział

 

Wiktor Leonienko

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

2

6 b - matematyka, 302

A. Ląd

za nieobecny oddział/j.pol

3

6 a - matematyka, 302

M. Kika

za nieobecny oddział

 

Jacek Rudnik

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

6

7a i 7d Dz - wf, s2

A. Kantorska

 

Justyna Strus

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

1

1 a - religia, 209

D. Grzesiowska - Bicka

za nieobecny oddział

3

5 b - religia, 113

Ł. Koczkodaj

za nieobecny oddział/j.ang

4

6 d - religia, 308

I. Sumorek

za nieobecny oddział/mat

5

5 a - religia, 302

D. Leonienko

za nieobecny oddział/plast

 

Anna Żabicka

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

2

6 a - informatyka, 115

M. Głos-Michalska

mat

3

6 d - informatyka, 115

J. Sadurska

za nieobecny oddział/j.ang

5

7 c(2) - informatyka, 115

M. Słomka

złączenie grup

6

5 a - informatyka, 115

M. Kika

 

Klasa 1d wychodzi 8:45 – 10:35 pod opieką wychowawcy

Klasa 2a wychodzi 8:30 – 10:35 pod opieką wychowawcy

Klasa 2b wychodzi 12:25 – 13:25 pod opieką wychowawcy

Klasa 6e wychodzi 9:50 – 11:30 pod opieką wychowawcy

Klasy 4b, 4c, 5d na wycieczce pod opieką wychowawców oraz p. J Strus. p. N. Górzyńskiej i p. K. Kitki

Klasa 3e na 2 i 3 godz. lekcyjnej ma zajęcia kulinarne w sali 305, w związku z tym klasa 5e przechodzi do sali 316 (2 godz.), a klasa 7d do sali 316 (3 godz.)

Zastępstwa w dniu 14 czerwca 2024 r. (piątek)

Hanna Bilotserkovets

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

1

7 b(2) - Uczniowie przychodzą później

 

 

2

7 a(2) - j.niemiecki, 303

S. Jasek

złączenie grup

3

7 a(1) - j.niemiecki, 303

I. Wrótniak-Terlecka

Cała klasa/Doradztwo zaw.

5

6 c - technika, 303

M. Głos-Michalska

za nieobecny oddział/mat

 

Iwona Chmielewska

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

1

7 c - Uczniowie przychodzą później

 

 

4

5 a - j.polski, 308

A. Ląd

 

Krzysztof Kitka

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

2

5 e - biologia, 301

S. Górecka

za nieobecny oddział

3

7 d - chemia, 301

I. Tureczek-Zakrzewska

za nieobecny oddział

4

6 a - biologia, 301

M. Kłysz

 za nieobecny oddział/rel

5

7 a - chemia, 301

M. Kuś

za nieobecny oddział/biol

 

Bożena Krygier

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

4

2 d - z.komp, 211

A. Skowyra

 

5

7 c - plastyka, 310

M. Mocarska

 

Wiktor Leonienko

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

3

6 e - matematyka, 302

A. Ląd

za nieobecny oddział/j.pol

4

6 d - matematyka, 302

I. Sumorek

mat

5

7 b - matematyka, 302

E. Przygoda-Łuka

hist

6

6 a - matematyka, 302

G. Głos

za nieobecny oddział

 

Jacek Rudnik

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

3

7 b(1) - wf, s3

Z. Dors

 

7

7a i 7d - Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

Marcin Słomka

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

1

7 a - Uczniowie przychodzą później

 

 

3

5 c - matematyka, 313

E. Przygoda-Łuka

 

4

7 d(1) - informatyka, 316

I. Wrótniak-Terlecka

cała klasa/Doradztwo zaw.

Justyna Strus

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

1

5 c - religia, 201

J. Sadurska

za nieobecny oddział

2

2 c - religia, 202

A. Grzęda

 

3

6 a - religia, 201

D. Leonienko

rel

5

2 d - religia, 204

A. Daniszewska

 

 

Anna Żabicka

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

1

5 b - technika, 115

S. Jasek

za nieobecny oddział

3

7 a(2) - informatyka, 115

I. Wrótniak-Terlecka

Cała klasa/Doradztwo zaw.

4

7 d(2) - informatyka, 115

I. Wrótniak-Terlecka

cała klasa/Doradztwo zaw.

Klasy 4b, 4c, 5d na wycieczce pod opieką wychowawców oraz p. J Strus. p. N. Górzyńskiej i p. K. Kitki