Zastępstwa

Zastępstwa w dniu 26 lutego 2024 r. (poniedziałek)

Hanna Bilotserkovets

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

1

8 a - Uczniowie przychodzą później

 

 

2

7 d(2) - j.niemiecki, 303

S. Jasek

złączenie grup

 

Iwona Chmielewska

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

5

4 b - j.polski, 308

W. Leonienko

za nieobecny oddział

6

5 a - j.polski, 308

W. Leonienko

za nieobecny oddział

 

Barbara Grontkowska

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

5

5 b - j.polski, 315

E. Przygoda-Łuka

za nieobecny oddział

6

4 a - j.polski, 315

Ł. Koczkodaj

za nieobecny oddział

 

Ewa Jurkowska

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

4

5 a - plastyka, 305

K. Kitka

 za nieobecny oddział

 

Anna Kulig

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

3

4 d - j.polski, 113

W. Leonienko

za nieobecny oddział

4

5 e - j.polski, 113

M. Mocarska

plast

 

Małgorzata Kuś

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

4

4 d - przyroda, 201

J. Tarka

za nieobecny oddział

5

4 c - przyroda, 201

R. Lis

 

 

Anna Ląd

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

3

5 c - j.polski, 112

K. Kitka

za nieobecny oddział

4

4 c - j.polski, 112

I. Sumorek

za nieobecny oddział

 

Elżbieta Rutkowska

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

3

4 b(2) - wf, b1

S. Górecka

za nieobecny oddział

4

5c i 5d Dz - wf, s2

Z. Dors

za nieobecny oddział

5

5e Dz - wf, s2

Ł.Koczkodaj

za nieobecny oddział

 

Jolanta Sadurska

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

4

3 e - j.angielski, 202

B. Kryczka-Tarka

za nieobecny oddział

 

Marcin Słomka

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

3

4 c(1) - informatyka, 316

W. Białek

za nieobecny oddział

5

4 a(1) - informatyka, 316

S. Jasek

za nieobecny oddział

 

Iwona Tureczek-Zakrzewska

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

6

5 d - j.polski, 306

D. Leonienko

za nieobecny oddział

Klasa 1a wychodzi 8:50 – 11:00 pod opieką wychowawcy

Klasa 1b wychodzi 8:00 – 10:00 pod opieką wychowawcy

Klasy 6, 7 i 8a wychodzą na spektakl do POK „Dom Chemika”. Opiekę od 3 do 6 godz. lekcyjnej włącznie sprawują:

8a – p. A. Kulig

7a – p. M. Słomka

7b – p. B. Grontkowska

7c – p. I. Chmielewska

7d – p. I. Tureczek-Zakrzewska

6a – p. A. Ląd

6b – p. J. Sadurska

6c – p. A. Miazga

6d – p. E. Rutkowska

6e – p. M. Kuś