„Miłość niejedno ma imię”

walentynki - kartka.png

Zbliżają się walentynki. Dosyć młody zwyczaj, który już na dobre zadomowił się w Polsce. Potocznie mówimy, że walentynki to dzień zakochanych, jednak miłość niejedno ma imię. Miłość to dobroć, pomaganie innym, ale i wspólnie spędzany czas. Tego ostatniego brakuje wszystkim uczniom, ponieważ wciąż kwarantanna, izolacja, nauczanie zdalne…

Rada Samorządu Uczniowskiego postanowiła wykorzystać szansę, jaką dało chwilowe nauczanie stacjonarne i spędzić ze sobą trochę czasu w ciekawy sposób. Postanowiliśmy własnoręcznie wykonać mydełka dla bliskich osób. To nie tylko pasjonujące zajęcie, ale i sposób na obdarowanie bliskich niecodziennym podarunkiem. Może to być nawet wspaniały walentynkowy podarunek dla ukochanego - ukochanej.

Ten wspólnie spędzony czas pokazał nam, jak ważny jest kontakt z drugim człowiekiem, jak dobrze jest współpracować z kolegami… Brakuje nam tego.

W tym roku walentynki wypadają w ferie. Wszystkim zakochanym i pragnącym dobra, bliskości, radości drugiego człowieka życzymy przede wszystkim tego, by potrafili ze sobą spędzać czas, tak jak robi to nasza Rada Samorządu Uczniowskiego!