Laboratoria_Przyszłości_pion_kolor .png

Laboratoria Przyszłości to program skierowany m.in. do szkół podstawowych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.

Informujemy, że w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” nasza szkoła otrzymała wsparcie w wysokości 244.500 złotych. W ramach tej kwoty zostało zamówione wyposażenie w postaci:

• artykułów gospodarstwa domowego (w tym m.in.: maszyny do szycia, opiekacze, miksery do przedmiotu technika);
  • mebli;
  • sprzętu elektronicznego (w tym m.in.: drukarki 3D, roboty, wirtualne gogle, mikrokontrolery);
  • sprzętu audio-wideo (w tym aparat fotograficzny, mikrofony, sprzęt nagłaśniający);
  • materiałów edukacyjnych (w tym mikroskopy, stacja lutownicza, zestaw narzędzi do przedmiotu technika).