NASZA ZŁOTA 11 - Złota Szkoła i Złota Klasa

Złota Szkoła i Złota Klasa.jpg

Miło nam poinformować, że podczas akcji towarzyszącej 30 finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaliśmy ZŁOTĄ SZKOŁĄ. Natomiast klasa 8b z wychowawczynią p. Anną Ląd otrzymała tytuł ZŁOTEJ KLASY. Akcja polegała na zebraniu jak największej wartości „złotych monet” o nominałach 1, 2 i 5 groszy. W akcji wzięło udział 23 klasy naszej szkoły. Dzięki zaangażowaniu naszych wspaniałych uczniów, rodziców i nauczycieli zebraliśmy 1378, 83 zł., które przyczynią się do diagnozy i leczenia wzroku u dzieci. Akcję zorganizował Puławski Sztab WOŚP przy Hufcu ZHP. Uroczyste podsumowanie odbyło się podczas finału 30 stycznia w hali MOSIR w Puławach. Bardzo dziękujemy za wielkie „serducho”, które okazaliście, a złote monety możecie zbierać od nowa - na pewno znajdzie się kolejny szczytny cel!

Koordynator akcji SP 11 Ilona Wrótniak-Terlecka