Spotkania z książką czytaną przez rodziców

1b - rodzice czytają dzieciom.jpg

W bieżącym roku szkolnym nasza „Jedenastka” przystąpiła do wielu działań związanych z promowaniem czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Są to m.in.: Ratownicy Czytelnictwa, projekt Erasmus+ Bostońskie czytanie i obcego słuchanie, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Miło nam poinformować, że do działań włączyli się  rodzice naszych uczniów, którzy przychodzili do szkoły i czytali dzieciom wybrane przez siebie książeczki. Do klasy 3e (o której już pisaliśmy) dołączyła klasa 1b. Tam odbyły się „Spotkania z książką czytaną przez rodziców”. Przez tydzień chętni rodzice czytali dzieciom na pierwszych godzinach lekcyjnych. Serdecznie dziękujemy mamie Jeremiego Pękali i mamie Marcelka Kosmali oraz tatusiowi Marcelka Kawki.

Zapraszamy chętnych rodziców uczniów z innych klas do promowania czytelnictwa.
Więcej informacji w bibliotece szkolnej lub u wychowawców.