Grant IOM- projekt edukacyjny

KAFELEK 1.png

Informujemy, że nasza szkoła wzięła z powodzeniem udział w Konkursie grantowym IOM - działania integracyjne dla dzieci i młodzieży ze społeczności lokalnej i migranckiej. Tytuł projektu szkolnego to: „Różnorodność w jedności”.

Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji – Agenda ONZ ogłosiła ogólnopolski konkurs grantowy skierowany do szkół oraz organizacji działających w środowisku szkolnym na realizację lokalnych działań integracyjnych dla dzieci i młodzieży (ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych) ze społeczności lokalnej i migranckiej. Celem działań finansowanych w ramach konkursu grantowego jest wspieranie integracji w wielokulturowym środowisku szkolnym, tworzenie inkluzyjnego, otwartego i bezpiecznego środowiska szkolnego.

Kwota wsparcia dla naszej szkoły wynosi: 11000 zł.

Grant pokrywa 100% kosztów wybranych w konkursie działań integracyjnych dla dzieci i młodzieży ze społeczności lokalnej i migranckiej.

logo konkursu grantowego IOM.png