"Różnorodność w Jedności" – zajęcia sportowe

Zajęcia sportowe 2b.JPG

Zajęcia Sportowe Integrujące Uczniów w Ramach Projektu "Różnorodność w Jedności"

W ramach działań projektowych IOM pt. „Różnorodność w jedności” odbyły się zajęcia sportowe mające na celu integrację uczniów. Uczniowie z różnych klas uczestniczyli w różnorodnych aktywnościach sportowych, które promowały współpracę, wzajemne zrozumienie i szacunek wobec siebie nawzajem.

Podczas tych zajęć uczniowie mieli okazję nie tylko rywalizować, ale również uczyć się, jak ważna jest współpraca i wspólne działanie w zespole. Zajęcia sportowe były doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości oraz umocnienia istniejących relacji w duchu jedności i różnorodności.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie oraz nauczycielom za wsparcie w organizacji tych wydarzeń. Dzięki takim inicjatywom nasza szkoła staje się miejscem, gdzie różnorodność jest wartością, a jedność w różnorodności codziennym doświadczeniem.

IOM.png