Sukcesy na drużynowych biegach przełajowych

3000a715-33dc-4ed2-a227-78bcde20681f.jpeg

Mistrzostwa rejonu i województwa w biegach przełajowych

11 kwietnia 2024 r. w Leszkowicach odbyły się Rejonowe Drużynowe Biegi Przełajowe.
Drużyna dziewcząt w kategorii 2009/2010 w składzie - Gabriela Glegoła, Julia Kozak, Amelia Łazińska - 7a, Maja Cwajda, Kamila Górecka, Antonina Seroka - 7b oraz Julia Stępień - 7d uplasowała się na 1 miejscu i wywalczyła awans do zawodów wojewódzkich! Indywidualnie całe podium zajęły nasze reprezentantki - I miejsce: Julia Stępień, II miejsce: Julia Kozak, III miejsce: Antonina Seroka.
Na tych samych zawodach drużynach chłopców z tego rocznika uplasowała się na II miejscu i również awansowała do zawodów wojewódzkich. Skład drużyny chłopców: Filip Dzido - 7a, Szymon Kleszczyński, Jakub Kozak, Oliwier Marczewski, Jakub Nowak, Michał  Piaseczny - 7c, Igor Turek - 7d. W kategorii indywidualnej Oliwier Marczewski zajął II miejsce.
W najmłodszej kategorii wiekowej 2013 i drużyna naszej szkoły sprawiła ogromną niespodziankę i pokonując pozostałe zespoły awansowała do zawodów wojewódzkich. Skład drużyny: Anna Góra, Nikola Kudan, Aleksandra Litwiniuk - 4c, Lena Drachal, Anna Firlej, Natalia Paluch - 4d.
Zawody wojewódzkie odbyły się 16 kwietnia w Adamowie. Po emocjonujących biegach najmłodsze dziewczynki zajęły 8 miejsce (dołączyła do drużyny Maja Kępińska - 4d), dziewczęta z klas 7 zajęły 5 miejsce, a chłopcy miejsce 9.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!