zdjęcie główne1.png

Dnia 15 listopada br. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na uczniów dzieci klas I.

W uroczystości brali udział uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami, Dyrekcja, zaproszeni goście,  przedstawiciele Rady Rodziców, Rodzice oraz inni uczniowie naszej szkoły.

Na początku uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu naszych pierwszoklasistów.

Następnie w podniosłej atmosferze, uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, każdy otrzymał pamiątkową książkę i dyplom.  Pani dyrektor złożyła życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!  Po skończonej akademii nasi bohaterowie wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!