SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

d852d1d1-dcb8-48a3-9171-2426f4484f34.jpg

We wtorek w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyła się uroczystość jubileuszowa 60-lecia funkcjonowania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Podczas obchodów rozstrzygnięto konkurs dla młodzieży “Zdrowie Psychiczne w Twoich słowach”. Film Amelii Łazińskiej z kl. 7a, który nagrała wspólnie z działającym w naszej szkole wolontariatem, zajął I miejsce w kategorii Tik-Tok,  I miejsce zajęła grafika Julii Drążkiewicz z kl. 7a, II miejsce zajęła grafika Antoniego Cichockiego i post Antoniego Solisa uczniów kl. 7a. Odbyła się także debata pod hasłem “Młodzi mają głos”, w której aktywny udział wzięli również nasi uczniowie, Aleksandra Olszak z kl. 7b i Julia Drążkiewicz z kl. 7a.  Debatę swoim honorowym patronatem objęła Rzecznik Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia prac uczestników konkursu.

Poniżej link do wszystkich prac, które wpłynęły na konkurs.

Ilona Wrótniak-Terlecka, pedagog szkolny