SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Zwycięzcy konkursu.JPG

30 marca 2023 r. w Zespole Szkół Technicznych w Puławach odbyło się uroczyste podsumowanie X edycji międzyszkolnego konkursu profilaktycznego „Jestem świadomy, jestem bezpieczny”. Honorowy patronat nad konkursem objęli Starosta Puławski Danuta Smaga, Prezydent Miasta Puławy Paweł Maj i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Puławach Maria Wojtyłło. Celem konkursu było kształtowanie wśród uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych z Puław i powiatu puławskiego właściwych postaw i zachowań prozdrowotnych wzbogacenie i usystematyzowanie wiedzy o HIV i AIDS, pogłębienie wiedzy na temat mechanizmów uzależnienia, prawd i mitów o alkoholu, narkotykach i nikotynie, wpływu używek na organizm człowieka. Nasi uczniowie jak zwykle zajęli wysokie miejsca.

Zofia Buzała z kl. 8a zajęła I miejsce w kategorii test wiedzy.

Mariusz Adach z kl. 8f zajął I miejsce w kategorii wiersz.

Weronika Szymanek z kl. 8a zajęła II miejsce w kategorii prezentacja multimedialna i III miejsce w kategorii test wiedzy.

Aniela Adach z kl. 8f zajęła II miejsce w kategorii prezentacja multimedialna.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu, a poniżej prezentujemy wiersz Mariusza.

p. Ilona Wrótniak-Terlecka pedagog szkolny